112
0
100 dk AL, 20 dk ANINDA HEDİYE
HAKKIMIZDA

- Siz değerli üyelerimizin, kameralı üyelerimizle, birebir canlı sohbet edebilmeniz için geliştirilmiş ses-görüntü destekli canlı sohbet sitesidir. Sitemize üye olup, süre satın alarak aldığınız süre kadar Özel Odalarda karşılıklı kameralı görüşme yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda Canlı Destek butonuna tıklayarak, 7 gün 24 saat size destek vermeye hazır olan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.


- Sayfanın sağ üstünde görmüş olduğunuz Üye Ol butonuna tıklayarak üye kaydınızı yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda, karşınıza Online Kameralı Üyeler çıkacaktır. Online Kameralı üyeler bölümünde gördüğünüz odalar Genel Oda olarak adlandırdığımız, tüm kullanıcıların görüntüleyip, yazabildiği odalardır. Genel odalarda yazabilmek için, en az 1 defa özel oda süresi satın almış olmanız gerekmektedir.


- Genel odalarda, ahlak kurallarına aykırı davranan üyelerin hesapları dondurulur. Tekrarlanması durumunda hesap kapatılır.


- Genel ya da özel odada msn, telefon, facebook ve benzeri iletişim bilgisi vermek kesinlikle yasaktır.


- Üye olurken dijital olarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesini baştan sonra dikkatlice okuduğunuzdan emin olunuz.


Online Kameralı Üyeler..! Hepsini Göster..

Detaylı Bilgi:siteadi@gmail.com

Modellik için:siteadi@gmail.com

Görüntülü sohbet sitelerinden biri olan adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K’nin 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERiMiZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ayazer.com; üyelerinin yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve davranışlarından sorumlu tutulamaz...!
©Copyright 2018; Bu site www.ayazer.com tarafından tasarlanmıştır.