Canlı Yayın İşi İçin En İyi Yayıncılar Nasıl Bulunur ?

Bu makaleyi hazırladık, böylece nereden başlayacağınız konusunda net bir vizyon sahibi olacaksınız. Bu sanatçıları, nerede olursa olsun nerede bulabilir ve web sitenizde görünmeye ikna edebilirsiniz. En iyi yayıncıları bulma süreci daha hızlı ve daha kolay olacak şekilde farklı türden yaklaşımlar, ipuçları ve hatta tam web sitesi adları keşfedeceksiniz.

HEMEN SATIN AL
Kameralı Sohbet Sitesi Kurmak, Görüntülü Sohbet Sitesi Kurmak, Canlı Sohbet Sitesi Kurmak, Ayazer, Ayazer.com

HEMEN SATIN AL


Gerçekten doğru adımlar atıldığında, yayıncıları bulmak çok kolaydır. Farklı bloglara, forumlara yazılar göndermeniz ve sosyal medya aracılığıyla reklam vermeniz gerekiyor. Öncelikle bu, Yayıncıların gerçekten yetenekli olması gerektiği veya sadece kamera önünde iyi bir gösteri yapması gerektiğini bilmeleri ve bilmeniz gerekir.
Hangi yöntemleri denemek istiyorsanız veya hepsinide deneyebilirsiniz. Unutmayın hangi yöntemi denerseniz deneyin kesinlikle sonuçlarına odaklanın analiz edin. Asıl hedefinize ulaşana kadar sürekli olarak devam edin.
Öyleyse başlayalım
Çevrimiçi Canlı yayın işiniz için sanatçı bulmanın ve işe almanın 3 yolu vardır.

REKLAMLAR, SOSYAL MEDYALAR, DİĞER TEKNİKLER

REKLAMLAR
Tıpkı genişlemeye doğru ilerleyen diğer işlerde olduğu gibi, kendinizi dışarıya koymak ve canlı yayın dünyasının yayıncı aradığınızı bilmelerini sağlamaktır. Bunun için ilk önce bir ilan vermeniz tercih edilir. Kimse yayıncı aradığınızı bilmiyor. Bu reklam, ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sitesinin yanlarına fırlattığınız reklamlar gibi bir banner reklam biçiminde olabilir veya gerçekten büyük bir istek duyuyorsanız, Google ADS Reklamlarını kullanabilir, size biraz ücrete mal olabilir, ama bu size rakiplerinize karşı inanılmaz üstünlük sağlayacaktır. Yayıncı bulmanın, kullanıcı toplamanın en hızlı yoludur. Sektörünüze göre değişiklik göstersede aslında her sektör için aynıdır.Size çok fazla üstünlük sağlayacaktır.Bu ivmeyi yakalarsanız saatler içinde nelere şahit olacağınızı canlı canlı göreceksiniz.Bu işte istekli olmanız kesinlikle önemlidir. İlan vermek ve form yazıları oluşturmak için en iyi web siteleri dünya çapında linkedin, instagram, twitter, facebook, blogger, form siteleri, blog siteleri, craigslist.org, indeed.com, wordpress.com. Web siteniz ile alakalı makaleler, blog yazıları, üyelere hitap eden yazılar ve yayıncılara hitap eden yazılar(sektörel olarak) ne kadar fazla olur ise web sitenize çekeceğiniz ziyaretçi potansiyeli ve kazanç fazla fazla olur.Nasıl bir iş yaptığınızı net olarak belirtin, kullanıcılara neler sağlayacağınızı belirtin, unutmayın ne kadar net olursanız o kadar kullanıcı toplarsınız.Kendinize hedeflerinizi hatırlatın listeleyin ve sırasıyla adımları uygulayın. Yayıncılara ne kadar para kazanabileceklerini veya onlara sunacağınız diğer ek özellikleri gösterin ve bir irtibat numarası veya referans bırakmayı unutmayın.

SOSYAL MEDYALAR
Her yayıncının bir profil kimliği bulunur.Bu teknik yeterince ısrarcı olmanızı gerektirir çünkü doğru yayıncıları seçmelisiniz. Tahmin edebileceğiniz yetenekli yayıncıları aramak işinize üstünlük sağlayacaktır. İstediğiniz yayıncıları bulduğunuzda konuşma yapma zamanı. Bir e-posta kimliği veya tercihen bir telefon numarası gibi iletişim bilgilerini arayın. Bu potansiyel yayıncıları takip etmeden önce pazardaki eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız; Bir oyuncunun ortalama geliri ve performansının gerçekte ne aradığı. Tüm bilgileri edindikten sonra, bunu kullanın ve reddedemeyecekleri bir iş teklifine dönüştürün.

DİĞER TEKNİKLER
Bazılarına rahatsız edici gelse de, spam gönderme, mesajınızı daha büyük bir kitleye ulaştırmanın iyi bir yoludur. Ne tür bir iş yaptığınızla ilgili farklı forumlar kullanın ve reklamlarınızı gördüğünüz her foruma gönderin. On, yirmi hatta otuz kere yapın ve size daha fazla şans verecektir. Bunun dışında, sosyal ağınızda dolaşabilir ya da arkadaş grubunuzu, işletmeniz ve sunduğunuz iş hakkında bir şeyler yaymak için kullanabilirsiniz. Diğer yöntemler, iş tekliflerinin doğrudan platformunuzda reklamını yapmak için bir pankart oluşturmaktır ve bir kez platformun kendisinin reklamını yaptıktan sonra, yayıncılar işin uygunluğunu görebilir. Yayıncıları sizin için sağlayabilecek stüdyoları da arayabilirsiniz. Canlı yayın işiniz için söktörünüze göre yayıncı bulabileceğiniz ülkeler için ipuçları: Türkiye, Romanya, Kolombiya, ABD, Ukrayna, Brezilya, Rusya, İspanya vb.
Bunlar, işletmenize ayak uydurmanın birkaç yoludur. Ancak bu kurallar üzerinde etkili bir şekilde çalışıyorsanız, er ya da geç, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sanatçıya sahip olacaksınız. Unutma, onlara para teklif ediyorsun, bu yüzden sana yaklaştıklarında, sürücü koltuğundaki sensin.

NOT: Bu bilgiler yayıncı bulma teknikleri dışında üye ve kullanıcı bulma teknikleri içinde geçerlidir. Yayıncı bulma konusu üzerinde duruyorsanız yayıncılara hitap edebilecek konular oluşturmalısınız. Üye kullanıcı bulma üzerinde duruyorsanız üyelere hitap edebilecek içerikler oluşturmalısınız.

HEMEN SATIN AL

 

Kameralı Sohbet Sitesi Kurmak, Görüntülü Sohbet Sitesi Kurmak, Canlı Sohbet Sitesi Kurmak, Ayazer, Ayazer.com

Hemen Canlı Yayın Sitene Sahip Ol

Canlı yayın web sitesi yazılımlarımız ile dünyanın her yerinden Para Kazanmaya başlayın. Sizde Canlı yayın Sitenizi açın ve Hemen Para Kazanmaya başlayın.
Şimdi Satın Alın.

HEMEN SATIN AL