Üye İşyeri Girişi
İLETİŞİM TEL : 0 505 101 2843

SANAL POS VE MOBİL POS SİSTEMLERİ

Sanal Pos

Mobil ödemenin yanı sıra tahsilatlarınızı kredi kartı ile de yapmak isterseniz Ayaz Pay size bu servisi de sağlamaktadır.

Türkiye’de çok yaygın olarak kullanılan kredi kartlarının tüm avantajlarından faydalanabileceğiniz Kredi Kartı ile Ödeme servisimizi kullanarak limitlere takılmadan ürün ve servis fiyatlarınızı ayarlayabilirsiniz hatta taksitli satış yapabilirsiniz.

Özellikleri

  • Fraud riski sıfır
  • Kredi Kartı taksit
  • Kolay entegrasyon
  • satış başarı oranı
  • Yüksek limitli işlem

Sanal Pos Sistemi

Sanal Pos Çalışma Şekli


AYAZPAY sanal pos mantığı ile çalısan ancak kendi içinde üye işyerine göre şekillendirilebilen kısmen esnek bir tahsilat sistemidir.

Kullanan üye is yerleri genellikle küçük ve orta ölçekli isletmelerdir. Internet üzerinde satis yapan birçok isletme bu sistemi tercih eder ve faydalanir. Sistem son derece güvenli olup ülkemizde hizla gelisen sanal pazarin en önemli sürükleyicilerindendir. Ülkemizde AYAZPAY'ın ana konusu olan Sanal Pos Servisi E-ticaret çözümleri arasinda önemli bir pay sahibi olmaya baslamistir.

Sistem ekibi 7/24 hizmet verebilmektedir.

Kurulum
Entegrasyon
  • Sorunsuz bir internet sitesinin alt yapısına maksimum 24 saat içinde AYAZPAY sanal pos entegrasyonu yapılabilir. süreci internet sitenizin SSL protokolüne sahip olmayışı veya benzeri uyumsuzlukları var ise değiştirebilir. Bu nedenle teknik ekibimizin sitenizi kontrol ederek size ön bilgi vermesi gerekmektedir.
Avantajları
Nelerdir ?
  • Mevcut AYAZPAY üyelerinin satislarini ortalama % 60 - 65 arttirdiklari gözlemlenmektedir. Ödeme sistem yapisi itibari ile birçok bürokratik islemden sizi uzak tutar ve zaman kazandirir. Ödemeleriniz talep ettiginiz zaman diliminde elinize geçer, finans kuruluslarinin sart kostugu vadeleri beklemek zorunda kalmazsiniz. Kesintileriniz de daha cazip oranlar ile olur.
Güvenlik
SSL Protokolü
  • AYAZPAY entegrasyon sisteminin en büyük çalışma kriteri güvenlikdir. Ödeme sanal pos entegrasyonu ile tahsilat sistemini kullanacak internet sitesinin mutlaka SSL (secure socket layer) protokolü kullanıyor olması gerekmektedir ile güvenlik protokollerine uyumluluk aranır.