Üye İşyeri Girişi
İLETİŞİM TEL : 0 505 101 2843

 

Mobil Ödeme

Cep telefonu ile müşterilerinizden kolayca ödeme almanızı sağlayan bir servistir. İster faturalı, ister ön ödemeli hat sahibi olun, tek bir SMS ile hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerinizden ödeme alabilir yada web entegreasyonu ile internet sitenizden ödeme alabilirsiniz.

Özellikleri

  • Fraud riski sıfır
  • Kolay entegrasyon
  • Yüksek satış başarı oranı
  • Yüksek limitli işlem

Desteklenen Mobil Hatlar

vodafone
avea
turkcell
Mobil Ödeme Çalışma Şekli

Tüm kategorilerdeki sitelerde komisyon oranımız % 25

WEB uygulaması:

Her türlü web sitesinden işlem yapılmasına olanak tanıyan sistemdir. Demo bölümümüzden örnek bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.


Kurulum
Entegrasyon
  • Sorunsuz bir internet sitesinin alt yapısına maksimum 24 saat içinde AYAZPAY sanal pos entegrasyonu yapılabilir. süreci internet sitenizin SSL protokolüne sahip olmayışı veya benzeri uyumsuzlukları var ise değiştirebilir. Bu nedenle teknik ekibimizin sitenizi kontrol ederek size ön bilgi vermesi gerekmektedir.
Avantajları
Nelerdir ?
  • Mevcut AYAZPAY üyelerinin satislarini ortalama % 60 - 65 arttirdiklari gözlemlenmektedir. Ödeme sistem yapisi itibari ile birçok bürokratik islemden sizi uzak tutar ve zaman kazandirir. Ödemeleriniz talep ettiginiz zaman diliminde elinize geçer, finans kuruluslarinin sart kostugu vadeleri beklemek zorunda kalmazsiniz. Kesintileriniz de daha cazip oranlar ile olur.
Güvenlik
SSL Protokolü
  • AYAZPAY entegrasyon sisteminin en büyük çalışma kriteri güvenlikdir. Ödeme sanal pos entegrasyonu ile tahsilat sistemini kullanacak internet sitesinin mutlaka SSL (secure socket layer) protokolü kullanıyor olması gerekmektedir ile güvenlik protokollerine uyumluluk aranır.