Sıkça Sorulan Sorular


Türkiye ve uluslar arası Kazanç odaklı Canlı Yayın medya yazılımlarımız ile Dünya genelinden Para Kazanmanızı sağlıyoruz. Kurumsal web sitemiz üzerinden tüm gerçekleştirdiğiniz işlemleri faturalandırıyoruz. Ürünümüz dünya standartlarında vergi usul kanunlarına uygundur. İşimizde Profesyoneliz.

Yıllardır Dünya çapında Canlı Yayın hizmeti veren en güncel teknolojilerimizi kullanan müşterilerimiz oldukça yaygın. Müşterilerimize Marka ve Kitle oluşumunda katkı sağlıyoruz.Sizinde markanızı gizli tutma hakkınız mevcuttur. Yasal gizlilik sözleşmelerimiz gereğince web site adınızı, ticari ünvanınızı ve ticari bilgilerinizi gizli tutmakla yükümlüyüz. Türkiye ve Dünya çapınca en Kaliteli hizmeti sunuyoruz. Türkiyede bulunan Canlı Yayın sektörüne alt yapı ve kesintisiz hizmet sağlıyoruz.
%100 Güvenli ve Kaliteli !
Canlı Yayın web sitesi kodlamalarımız %100 güvenli. Kullanım ve güvenlik bakımından kaliteli oluşunu sizinle paylaşmaktan mutluyuz. %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Ürünümüz ile Dünya genelindeki Kazançlara kolayca odaklanın.
13 yılı aşkın deneyim sahibiyiz.

Ayazer.com tarihi: Webrtc geliştirme
Gelişme süresi: 4 yıl
Gelişim saati: + 150.000 saat
Kod satırları: + 3.000.000
İş gücü: 12 Orta ve üst Düzey Geliştiriciler
Yatırım: 1.5 milyon $ üzerinde
13 yılı aşkın canlı yayın medya sektöründeyiz.


Ürünlerimizi en güncel teknolojiler ile geliştiriyoruz pc, monitör, mobil, tablet vb. cihazlarla uyumludur. İphone cep telefonu modellerinde sadece Canlı Yayını izleme olanağı mevcut. En iyi performans ve kalite için "Google Chrome" tarayıcısını öneriyoruz.


Hayal edebileceğin her türde canlı yayın içerikleri sunarak Para Kazanabilirsin.
• Dakika başına ödemeli Görüntülü Danışmanlık Hizmeti
• Dakika başına ödemeli Kameralı Sohbet Hizmeti
• Dakika başına ödemeli Canlı ve Sesli Sunum Hizmetleri
• Dakika başına ödemeli Canlı Yayın Üzerinden Sanal Ders Hizmetleri
• Dakika başına ödemeli Canlı Yayın Üzerinden Ürün tanıtımları
• Çok daha fazlasını sunarak ve Para Kazanmaya başlayabilirsin.

Ayrıca mesajlardan ve hediye gönderim seçeneklerinden ekstra Kazanç sağlayacaksınız. Canlı yayın işinizde yayıncıları hızlıca bulmanız için ürün kullanım kılavuzumuzda yayıncı bulma teknikleri ve müşteri kitle oluşturma teknikleri ile hedeflediğiniz kitleye hızlıca ulaşabileceksiniz. Tekniklerimizi doğru bir şekilde uyguladığınızda artık herşey çok kolay.


Sizin için hazırladığımız, Müşteri kitle oluşturma tekniklerimiz ile Orta dereceli reklamlar üzerinden haftalık 3 yayıncı ile yaklaşık tahmini Kazanç ülke para birimine göre 15.000 ₺/€/$ - 30.000 ₺/€/$ arasında müşteri ortalamanıza göre artış gösterir. Canlı Yayın İşinizde sizin için hazırladığımız kullanım kılavuzumuzdaki tüm teknikleri uyguladığınızda artık hazırsınız. Tekniklerimizi doğru bir şekilde uyguladığınızda artık herşey çok kolay. Kazançlarını nerede depolayacağını düşünmeye başlamalısın.


Çok Basit !
Mobil cihaz kullanmak kadar çok kolay. Ayazer.com olarak sizi sizden önce düşündük.
• Web site kullanım kılavuzumuz sayesinde tüm kontrol sizde
Bu sayede web sitenize tam hakimiyet sağlayarak kısa sürede profesyonel bir web site işletmecisi olacaksınız. Yazılım uzmanı veya mühendis olmanız gerekmez, Ayazer.com Ekibi olarak ürünümüze güveniyoruz desteğe ihtiyacınız olmayacak.Tamamen Kazançlarınıza odaklanacaksınız.


Hayır.
Her yıl ücret ödemeyeceksiniz. Satın alınan ürün için sadece bir kez ücret ödeyerek ömür boyu tüm dosyaları ile birlikte proje tamamen senin.


Çok Kolay !
Dünya geneli tüm para birimlerinde dijital ödeme sistemleri hakkında bilgi ve hizmet kolaylığı sunuyoruz.


Evet ! Ayazer.com olarak tam destek yanınızdayız ! Kesintisiz hizmet ve destek sağlıyoruz, Ayazer.com barındırıcınız olduğu sürece. %100 Kaliteli hizmet ve Memnuniyet sunuyoruz. Yazılım uzmanı veya mühendis olmanız gerekmez, Ayazer.com Ekibi olarak ürünümüze güveniyoruz desteğe ihtiyacınız olmayacak. Tamamen Kazançlarınıza odaklanacaksınız.


Evet ! Yazılım içeriğinde istediğiniz her değişikliği özel olarak kendi bünyenizde yapabilmenizi mümkün kılıyoruz. Değişiklikleri yapabilmeniz için yazılım programlamalarına hakim olmanız gerekir. En güncel teknolojileri kullanıyoruz.Hiçbir değişikliğe ihtiyacınız yok.


Performans sunucularımızdan kiralayarak devam edebilirsiniz !
Yada kendi sunucunuza veya hostinginize taşıyabilirsiniz.


Evet mümkün.Kendi sunucunuza veya hostinginize kurulumu, kurulum kılavuzumuz ile dakikalar içinde basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminizde ilk kurulumunuzu ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
Kendi sunucu veya hostinginizde kullanmak için gereksinimler;
• MySQL 5.x ve üzeri
• PHP 7.x ve üzeri
• Node js destekli platform
• Stun-Turn server cloud
• Curl destekli platform


Satın alma işleminizi tamamlamanızın ardından, web site adınızı belirlemek için size bilgilerimizi iletiyoruz. İstediğiniz ismi seçebilirsiniz.


• Kredi Kartı, Bankamatik Kartı ve Maaş Kartı geçerlidir. Tek çekim veya 12 taksite kadar ürünümüzü Hemen Satın Alabilirsin. İşin hazır! Hemen çalışmaya ve Kazanmaya Başlayabilirsin.

KART İLE ÖDE

• Banka Havalesi veya EFT'si ile ürünümüzü Hemen Satın Alabilirsin. Ödeme sayfamızda işlem yapacağınız bankayı seçin bilgilerimiz otomatik olarak Mail adresinize iletiliyor.Banka Hesabımıza Ödemenizi gerçekleştirin ve Ürününüzü Hemen teslim alın.

HAVALE İLE ÖDE

Farklı ülke Para birimini kullanmak mı istiyorsun ?
• Farklı ülke para birimi kullanmak istiyorsanız $(dollar) veya €(euro) seçeneğini seçin.
• Western Union ile ödemelerde hızlı işlem anında aktarım seçeneğini seçiniz.
• Ödemenizi tamamlayın lütfen dekont veya işlem numaranızı ileterek ürününüzü Hemen teslim alın.
• Swift ile $(dollar) - €(euro) transfer işlemi 3- 5 gün arasında gerçekleşir. Transfer işlemi tamamlandığı gibi ürününüzü teslim edeceğiz. İşin hazır! Hemen çalışmaya ve Kazanmaya başlayabilirsin.

$ - € İLE ÖDE


Ödeme işlemini tamamladığınızda hemen kurulum ve teslimat işlemlerinizi başlatıyoruz.Uygulanacak adımlar aşağıda sıralanmıştır.
• Web site adınızı(domain adı) belirterek kurulum işlemlerinizi hemen başlatıyoruz.
• Kurulum aşamanız tamamlandığı gibi tüm dosyaları ve gerekli bilgileri kayıtlı mail adresinize iletiyoruz.
• Hemen çalışmaya ve kullanmaya başlayarak Para Kazanmaya başlayabilirsiniz.
• Kurulum işlemini kendi sisteminizde kendiniz gerçekleştirmek istiyorsanız Hemen teslim alabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz tamamlandı.
Bol Kazançlar dileriz.

HEMEN SATIN AL